Pečujte o sebe i zevnitř

Chcete vypadat dobře i v pozdějším věku?
Lidské tělo dokáže vyrábět spoustu látek, které jsou pro jeho bezproblémový chod zcela nezbytné. Jednou z těchto látek je kolagen, který je zodpovědný za elasticitu pokožky, kvalitu a zdraví kloubů a za kvalitu vlasů a nehtů. Je logické, že pokud jeho produkce klesá a v potravě jej přijmeme málo, má to negativní vliv na celé tělo. Kolagen je naše tělo produkovat zhruba do 25. roku věku, a později už je potřeba jej nahrazovat. Bohužel to většina lidí stále nedělá.

kožní bariéra

V 50 můžete vypadat na 40
Ve stáří rozhoduje každý rok, o který vypadáme mladší. Určitě vás někdy potěšilo, když vám lidé hádali nižší věk, než jaký ve skutečnosti máte. Pokud chcete aby tomu tak bylo i nadále, začněte se o sebe přiměřeně starat. Zejména ženy dbají na svůj vzhled, takže pokud chcete vypadat mladší a hlavně být zdravá, berte pravidelně kolagen.

Jeden z nejlepších kolagenů je Orca collagen. Jako jeden z mála splňuje, co slíbí. Jde o rybí kolagen, který je vyráběn z mořských ryb. Právě tento typ kolagenu je nej’činnější. Je k dostání v prášku, který si rozmícháte ve vodě a výsledný nápoj vypijete. Dejte si kolagen každý den, zpomalíte tím proces stárnutí a udržíte svoje klouby v kondici. Za pár let si poděkujete.

kolagenový nápoj

Ne každý kolagen je kvalitní a skutečně udělá, co slíbí. Na trhu je jich spousta, ale účinek je minimální. Pokud jste se rozhodli jej začít používat, zvolte kvalitní kolagen, který má dobré složení. Orca collagen obsahuje i další užitečné látky, jako je

  • Kyselina hyaluronová
  • Vitamín C

Ty podporují účinek nápoje. Aby vám doma nikdy nedošel, můžete se zaregistrovat a získat VIP členství, které má několik výhod – zašleme vám kolagen každý měsíc s dopravou zdarma, získáte lepší cenu a pro VIP členy pravidelně pořádáme soutěže. Pokud se rozhodnete kolagen dál nebrat, můžete se kdykoliv odhlásit.