Kontejner na vodu


Vždycky jsem dělat chtěla dělat všechno ekonomicky výhodné, abych ušetřila peníze a taky šetřila přírodu. Proto jsem si řekla, že budu taky chytat dešťovou vodu. Mám opravdu velkou zahradu, kde mám taky plnost zeleniny a taky ovocných stromů a různé květiny, které mám ráda. A protože mám opravdu rozlehlou zahradu s květinami, tak jsem si řekla, že než abych zalévala vodu z kohoutkové vody, tak jsem si řekla, že si koupím nějaké IBC nádrže, kam budu chytat vodu z deště. Myslím si, že to opravdu skvělý nápad, a hlavně je to velmi ekonomické a ušetří se dost peněz. Podívala jsem se tedy na webové stránky www.schoellerallibert.com, kde jsem našla různé produkty jako například IBC kontejnery.

Dešťová voda se hodí.

A IBC kontejnery mají taky různou velikost a mohu vám říct, že do nich můžete dát opravdu cokoliv. Nemusí to být samozřejmě jenom dešťová voda, ale můžete tam samozřejmě schovat opravdu co chcete. Třeba například můj soused má IBC kontejner na schované věci z garáže. Takové ty mužské věci jako třeba například tam má dané pneumatiky.

Znáte IBC kontejnery?

A proč tam má pneumatiky? Nikdy jsem to nepochopila. Vždyť přeci existují různé stojany na pneumatiky. A já díky IBC nádržím opravdu ušetřit hodně peněz, protože nemusím běhat pro vodu do kuchyně, kde bych natočila klasickou kohoutkovou vodu. Taky uvažují o studni, ale od té doby, co mám IBC nádrže, tak jsem nadmíru spokojená. Krásně udrží vodu a musím říct, že lépe jsem si opravdu vybrat nemohla. Taky se velmi lehce udržují, takže se nemusíte bát, že by vaše IBC nádrže byly stále nějak ušpiněné. A například u mě jsou vlastně nádrže stále čisté. Mám je na zahradě, takže je tam taky oprší déšť. Jsem ráda, že mi můj bratr tyto nádrže doporučil, protože on je má na chatě a na své zahradě taky. Prý jsou kvalitní a taky se dají pořídit v různých velikostech, což je prima.