Nejnechutnější horory, které kdy vznikly

Spousta lidí horory vyhledává a jsou jejich nejoblíbenějším žánrem. Lidé se rádi bojí, mají rádi, když v nich něco vyvolá silné emoce, ale zároveň u toho mohou sedět v pohodlí svého domova nebo v kině. Horory, které vám zde ukážeme, jsou ale opravdu pro okrajové publikum a rozhodně se na ně nedívejte, pokud nesnesete pohled na krev, bolest a utrpení druhých lidí.

horor

Lidská stonožka

Hororová série Lidská stonožka se dočkala již třech dílů a nutno říct, že každý díl je nechutnější než ten předchozí. První díl se dočkal velkých ohlasů a sklidil hodně kritiky pro svoji kontroverznost. Film pojednává o lékaři, který unese tři mladé lidi, aby na nich uskutečnil svůj experiment. Vytvořit lidskou stonožku. Jak by něčeho takového mohl docílit? Tři nešťastníky sešil k sobě tak, aby propojil jejich trávicí systém. Tedy ústa jednoho k vylučovacímu ústrojí druhého. Nechutná podívaná má dramatický závěr, z kterého ovšem čiší velká beznaděj.

Srbský film

Tento hororový film nemá nic, co dočinění s masovými a sériovými vrahy nebo duchy. Zobrazuje jen čistou zvrácenost, perverznost a byl zakázaný v mnoha zemích světa. Jedná se opravdu o jeden z nejnechutnějších snímků, co kdy vznikl, napříč všemi žánry. Film vypráví příběh vysloužilé příběh vysloužilého pornoherce, který po své kariéře založil s manželkou rodinu. Dostal se ovšem do finanční tísně a když přijde nabídka, aby se vrátil k natáčení za obrovské peníze, neodmítne. To, co se odehrává dál, už se jen těžko popisuje. Film naprosto bez zábran ukazuje mučení, smrt, znásilnění a sexuální zneužívání dětí.

krev

Plivu na váš hrob

I tento díl se dočkal dvou pokračování, ovšem nejvíce ikonický je právě první díl, který se stal velmi oblíbeným. Horor není pro slabé povahy, a především pro ty, kteří nesnesou pohled na násilí na ženách. Příběh je o mladé ženě, která odjede na odlehlou samotu, aby se věnovala práci. Tři místní muži společně s šerifem ovšem dívku brutálně znásilní a poté se ji pokusí zabít. Netuší, že dívka přežila. A že se chce mstít. Tvrdě.

Pokud jste milovníky hororů a jiných filmů, nezapomeňte, že je dobré při sledování filmů chránit svůj zrak, především, pokud se díváte v nočních hodinách. Modré světlo, které vyzařují obrazovky poté mohou způsobit váš nekvalitní spánek více než vzpomínky na ony krvavé horory. Používejte při sledování filmů brýle proti modrému světlu.