Vyrábějte si doma sodu

Máte restaurace či kavárnu?
Dnes snad všechny restaurace i kavárny nabízí mnoho různých nealkoholických nápojů. Řada zákazníků nemá ráda alkohol, a naopak si rádi pochutnají na domácí limonádě z čerstvých surovin, či na čisté perlivé vodě. Pokud chcete uspokojit co nejvíce lidí, nabídněte jim to, co chtějí. Vyberte si výrobníky sody Gastroserver
, které najdete v našem e-shopu. Máme výrobníky pro profesionální použití v gastronomických provozech, takže budete moct vyrábět domácí sodu přímo u vás.

soda s limetkou

Dejte sbohem plastům
Někteří provozovatelé vyrábí limonády z kupované vody, ale je to zbytečná ekonomická zátěž, která navíc zbytečně zatěžuje planetu plastovými obaly. Eliminujte odpad a snižte výdaje ve vašem provozu tím, že si koupíte výrobník sody. Funguje jednoduše, a vyrobíte s ním vynikající sodu během chvilky. Vyrobíte s nimi velké množství sody, a použít jej může nejen v gastro provozech, ale samozřejmě i v kanceláři, ve firmách a i v domácnostech.
V nabídce jich máme hodně, mají různé rozměry, a ty nejmenší se vejdou i na vaši kuchyňskou https://www.zadaranabytek.cz/988-pracovni-desky-ke-kuchynske-lince/ linku. Každý kus vám nabízí jednoduchou obsluhu, kompletní balení včetně návodu a požitek z perlivé vody, kterou si snadno vyrobíte kdekoliv.

sklenice vody

Prohlédněte si naši kompletní nabídku, a vyberte si nějaký výrobek sody, délky kterému bude váš život zase o něco snazší a lepší. Už nebudete muset tahat balíky předražené vody, protože výrobek sody vám umožní vyrábět si ji doma v neomezeném množství. U každého produktu najdete kompletní informace, takže si určitě vždy vyberete výrobek vhodný pro vaše potřeby.
Kromě výrobníků sody si u nás můžete vybrat i domácí pípu, která vám umožní načepovat si vždy čerstvé pivo. Stačí si jen koupit soudek svého oblíbeného piva, a za mír chvil budete mít ledově vychlazené pivo nejen pro sebe, ale i pro své hosty, například na narozeninové oslavě.