Zářivý úsměv jako z filmu


Už odjakživa jsme všichni zvyklí na to, že se v televizi objevují krásní lidé, kteří vypadají nějakým způsobem dobře. Málokdy jsou hlavní postavy ve filmech tlusté, pokud to zrovna není postava, která být tlustá a ošklivá má. Většinou, pokud se točí film podle knižní předlohy, se na hlavní postavy obsadí lidé, kteří vypadají dobře, aby film přilákal hodně zájemců a podívalo se na něj hodně lidí. Kdo by se taky koukal na ošklivého člověka celý film, že? Ale kdo je doopravdy ošklivý? Nedokážeme a ani nemůžeme přeci přesně říct, kdo je ošklivý, protože vždycky bude člověk, kterému se bude líbit, vždycky se najde někdo, komu přijde tento člověk krásný.

fazety

Proto je blbost o někom říct, že je ošklivý. I soutěže krásy jsou naprosto zbytečné, protože každému se líbí něco jiného. A pokud by měla tato soutěž pokračovat, tak by se tam měly objevovat normální holky, a ne ty, které musí několik dní a měsíců držet dietu jen proto, aby je do takové soutěže vzali. Ve všech filmech i seriálech se objevují krásní herci, kteří do toho mají ještě nádhernější úsměv. Jenže to je celé jen pouhá lež. Kdy jste na ulici potkali někoho, kdo by měl bílý a zářivý úsměv, ze kterého by vás bolely oči? Nikdy. Přesně tak. Je to velmi zajímavé, že? Nikdo totiž nikdy neměl své zuby tak bílé, jak je mají herci v televizi.

zuby

V čem je tedy problém? I kdyby si je bělili několikrát za sebou, tak nedocílí takové barvy, navíc zuby jsou většinou i nádherně rovné, zkrátka všichni herci mají krásný úsměv. A celé kouzlo je ve fazetách. Zubní fazety v Praze jsou obrovské kouzlo pro lidi, kteří jsou se svými zuby nespokojení, mají například špatný tvar, a ne úplně bílou barvu. Fazety se na obroušené vlastní zuby nasadí a přilepí, jsou to tedy takové zubní obaly, které působí však jako vlastní zuby. Někteří herci však nechápou, že mají fazety vypadat přirozeně, a tak si nechají udělat nějaké, které jsou na první oko poznat, že jsou umělé.