Za lepší menstruaci

Drogerie i supermarkety mají celá oddělení vyhrazena pro dámské hygienické potřeby. Jsou zde regály plné vložek i tamponů, které jsou pro ženy zatím asi nejdostupnějšími pomůckami. Dají se totiž koupit všude a jejich používání je snadné. Nicméně jsou vyráběny bělením, a mohou obsahovat chemické látky, které nejsou pro tělo vůbec vhodné. Je lepší vyzkoušet něco nového, co je zdravotně zcela nezávadné, levnější a dokonce ekologické. Řeč je o menstruačních kalhotkách. Zajímá vás, jak fungují menstruační kalhotky?

slečna v kalhotkách

  1. Nosí se místo běžného spodního prádla
  2. Po použití se vyperou na jemný program
  3. Dají se nosit od prvního dne menstruace
  4. Vydrží až 8 hodin
  5. Ochrání vás i při sportu
  6. Jsou vhodné pro mladé slečny

Menstruační kalhotky jsou moderní hygienickou pomůckou, díky které je žena chráněná před únikem tekutin i před zápachem po celou dobu své menstruace. Počet potřebný k nákupu dostatečného počtu prádla je podobný jako u vložek či tamponů, protože vydrží zhruba stejně. Potřebujete pomoct zjistit, kolik kusů byste si měla pořídit? Pomůžeme vám.

bílé kalhotky

Kalhotky jsou vyrobeny z několika savých vrstev, díky čemuž zachytí všechny tekutiny i při náročnějším pohybu. Jejich nošení je natolik komfortní, že si možná ani nevšimnete že nějakou menstruaci máte. Při počátečním nákupu je jejich cena sice vyšší, ale nabízíme skvělé kalhotky za velmi příznivé ceny. Pravidelně máme nějaké kousky ve výprodeji, takže svoje nové menstruační kalhotky můžete mít za ještě lepší cenu. Díky kvalitě materiálů a zpracování vydrží kalhotky několik let, a díky tomu jsou nakonec opravdu levnější než jednorázové pomůcky. Vyzkoušejte pohodlí kalhotek, které vám zaručí, že vás vaše dny nebudou v ničem omezovat, a díky kterým ušetříte nejen obsah své peněženky, ale i přírodu. Pokud se o ně budete správně starat, budou s vámi opravdu několik let.