Různorodé oblečení

Devold svetr jsou na stránce c-store.cz a tato stránka nabízí svetry a mikiny značky DEVOLD. Nabízí je pro tři kategorie žena, muži a také pro děti. Když koukám na jejich stránku, tak jako první mě odradila cena, ale pak jsem si uvědomila, že je to kvalitní práce a kvalitní značka. A proto se nedivím, že mají za jeden svetr stanovenou tuhle cenu. Jeden svetr stojí cca 4.000 Kč

A musím říct, že jejich svetry jsou nádherné. Takové jsem fakt nikdy neviděla a je mi ctí, že jsem mohla být součástí a napsat o jejich stránce a svetrů článek. Díky!

Svetry mají různé barvy – modré, žluté, bílé, fialové, červené apod.

objednávka

A co ještě c-store.cz ještě nabízí pro zákazníky? Nabízí online chat pro komunikaci se zákazníky a nebo také má hned v hlavičce v levé rohu telefonní číslo a to je +420 774 458 618, takže kdybyste měli jakýkoliv dotaz, tak neváhejte a můžete je kdykoliv kontaktovat.

A TO NENÍ VŠE! CO JEŠTĚ NABÍZÍ?

Oblečení na cyklistiku, běh, turistiku, běžecké lyžování, sjezdové lyžování, skialpinismus, fitness, crossfit, halové sporty, volný čas, termoprádlo, mikiny, zimní bundy, boty, tašky a batohy.

oblečení

Takže jejich stránka nenabízí jenom mikiny a svetry, ale i ostatní oblečení, které jsem vám vypsala na hoře. A jelikož je už nový rok a každý z nás má nějaké předsevzetí a já mám, že chci více sportovat a, cvičit a mít nějakou kondičku. A tak jsem se rozhodla, že si nakoupím věci na cvičení, abych o to více měla ještě nějakou motivaci. Přece jenom s novým oblečením a nářadí to jde o něco lépe a šťastněji.

A co vy? Líbí se vám něco? Pokud ano, tak neváhejte a kupujte! Můžete se podívat ještě na výprodej to se taky přece jenom vyplatí! Podpořte tuhle skvělou firmu s úžasným oblečením a ukažte jím, že je nás tu víc komu se jejich oblečení a produkty líbí. Dokonce se to hodí i jako narozeninový dárek!