Osram Silverstar jako kompromis v produktové řadě žárovek do předních světlometů

Výrobce Osram sází v oblasti halogenových autožárovek na tři základní typy, které mají oslovit co nejširší spektrum zákazníků:

přední světlo

Jezdíte hlavně v noci a preferujete výbornou viditelnost

V takovém případě se poohlédněte po typu Night Breaker Unlimited. Hrdé pojmenování si výrobek nezískal náhodou. Je v současné době jednou z nejvýkonnějších žárovek na světovém trhu a s ním máte jistotu, že vaše noční jízda bude poklidná, vyvážená, pohodlná a především přehledná. Za bezpečí vaše i vaší posádky a rovněž ostatních účastníků provozu na silnici to stojí. Výrobce garantuje až o 130 procent více vyzářeného světla, aniž byste oslňovali vozidla jedoucí proti vám, a výhodná je i bělejší barva osvitu, která nezpůsobuje únavu za volantem.

Převažují noční a večerní jízdy, ale chcete, aby žárovka vydržela déle

Uprostřed výrobní linie společnosti Osram pro světlomety automobilů je produktová řada Osram Silverstar. Je v jistém smyslu kompromisem mezi požadovaným výkonem a životností. Mějte stále na paměti základní pravidlo, které stanoví, že čím výkonnější osvětlení, tím rychleji stárne a opotřebovává se. V případě tohoto modelu nemůžete šlápnout vedle, jestliže očekáváte zlatou střední cestu. Vykazují o polovinu lepší světelné podmínky a až o dvacet metrů delší kužel světla před sebou. Zároveň je délka provozuschopnosti prodloužena až na 450 hodin. V praxi se ukázalo výhodné u obou těchto typů žárovek využít je pouze pro noční svícení a pro denní provoz sáhnout po LED diodových zdrojích.

mazda

Jezdíte častěji ve dne a převážně ve městě a preferujete dlouhou životnost

Pak jsou pro vás ideálním médiem výrobky označené jako Ultra Life. Jsou speciálně vyrobeny pro dlouhodobý provoz, s prodlouženou zárukou až na 4 roky. Vyplatí se je nasadit do světlometů, kde převažuje denní svícení a jízdy v osvětlených oblastech, jako jsou městské části a obce s veřejným osvětlením. Vykazují parametry srovnatelné s běžnou halogenovou žárovkou, přesto je jejich životnost až trojnásobná.