Ideální vánoční dárky pro ni

Jak vybrat ten správný dárek pro svou drahou polovičku jemnějšího pohlaví? Někdy to pro muže být trošku oříšek, a proto přinášíme několik rad, jak vybrat tu správnou věc.

Podle čeho vybírat? Hlavní je si uvědomit, jakou má žena povahu, co patří mezi její zájmy, co jí baví a zajímá nebo co by ji mohlo udělat radost. Zkuste ji trochu pozorovat, pokud si nevíte rady, zjistěte, jaký styl se jí líbí nebo třeba, co ráda nosí na sobě. Pak to může výběr dosti usnadnit.

Vánoční dary

Zážitek pod stromečkem

Jedním z řešení je darovat nějaký zážitek. Má ráda auta? Darujte ji jízdu jejím oblíbeným autem, které si třeba nemůžete dovolit. Zakoupit si můžete jízdu ve Ferrari, Porsche a mnoha dalších. Stejně zajímavý může být let v letadle, které si sama řídí. Kromě těchto zážitků nemůžete šlápnout vedle s nějakým pobytem v zahraničí nebo v blízkosti domova.

Rozmazlujte ji

Má žena ve vaší blízkosti náročnou práci nebo celé dny nosí v náručí děti a potřebuje si na chvíli zkrátka odpočinout? Dejte ji trošku relaxu a odpočinku. Darujte jí masáž, zábal nebo třeba pedikúru s manikúrou, či návštěvu kosmetického salónu zahrnující čištění pleti a podobné procesy sloužící ke zkrášlení a rozmazlování. Jen chvilku pro sebe si zaslouží každá a velmi to ocení.

Drobnůstky a které je radost pohledět

Maličkosti jsou jednoduché a vždy udělají radost. Nikdy nic nezkazíte klasickou svíčkou, povlakem na polštář nebo třeba hebkou jemnou deku. Stejně tak potěší kosmetické produkty, která používá denně nebo parfémy. Tohle všechno jsou jistoty, kterými nemůže nikdy nic zkazit.

Dárky pod stromečkem

Něco, co by si sama nekoupila

Kdy jindy trošku sáhnout do kapsy, než právě na Vánoce? Co třeba ta značková kabelka, která se i tak strašně líbila, ale byla moc drahá nebo si řekla, že ji nepotřebuje, přestože se ji tak moc líbila? Nebo svetřík, po kterém už měsíce kouká, až bude ve slevě. Stačí být trochu pozorný a volba bude jasná.