Oblíbená kultura

Jste kulturní lidé? Pokud ano, tak mi jistě dáte za pravdu, že kino a divadlo je opravdu v kultuře nejlepší. Já jsem do divadla a do kina chodila opravdu velmi ráda. Teď musím říct, že chodila, protože poslední dobou tam opravdu nemohu chodit. Mám totiž problémy s nohou, takže se mi blbě chodí a taky dlouho nedokážu vydržet sedět. Navíc taky jsem si našla přítele, který právě nemá vůbec kulturu rád. A mě tohle opravdu hodně mrzí. Protože jsem si řekla, že až se vyléčím a budu moci lépe chodit, tak si tohle vynahradím. Že půjdu během týdne alespoň na dvě představení do kina a na dvě představení do divadla.

Divadlo mám ráda.

Taky musím říct, že když jste jako lidé na kulturu zvyklí, tak vám po chvilce opravdu začne chybět a bude vám vadit, že nejste někde ve společnosti a že se nemůžete krásně obléct. Na kultuře mám taky ráda to, že se můžu elegantně a krásně obléct, navíc mám ráda třpytivé věci. Takže si většinou na sebe za kulturou beru něco třpytivého. A třeba třpytivé šaty anebo třpytivé sako. Líbí se mi to. A taky nepohrdnu tím, že si můžu vzít na sebe masivnější šperky, protože mám takový krásný šperk z umělého safíru, které mi kdysi dala babička, takže je velice elegantní a je taky masivní, takže se opravdu hodí na všechny kulturní akce.

Kultura je má záliba.

A taky musím říct, že každý mi ten náhrdelník chválí, protože vypadá velmi historicky a taky velmi elegantně. Takže jsem ráda, že ho mám a že vůbec nějaká kultura existuje. Kdysi, když jsem byla naposledy na kultuře, tak sem i představení velmi líbilo. Víte, co to bylo? No přeci populární Děti ráje. Toto představení mám opravdu nejvíce ráda, přijde mi to takové už nostalgické a kdysi jsme na to chodila se svou sestrou. Ona už nemůže, protože se odstěhovala do Maďarska, takže už se mnou nemůže chodit za kulturou. Je vážně škoda, že přítel kulturu nemá tak moc v lásce.