Někdy už to nejde jako zamlada

Muži se dokážou smířit s lecčím. I věci, které jsou hodně postradatelné a jejichž ztrátu nenesou právě lehce, časem oželí, i s lecjakým nedostatkem se spokojí. Ale kdybyste jim, tedy nám, dali na výběr mezi potencí a něčím jiným, většinou bychom oželeli raději něco jiného. Pro muže je daleko postradatelnější cokoliv jiné, jenom mužná síla ne.

Ale život nebere vždy na přání mužů ohledy. A tak těmto nejednou zůstane ledacos z toho, co by bez mrknutí oka oželeli, ale právě o svou potenci postupem doby přicházejí. Zub času jim dělá i mezi nohama své, a tak výkony slábnou a slábnou, a to tak dlouho, až už nakonec snad ani nestojí za řeč.

nahoře bez

Jenže i když není tento nedostatek na první pohled vidět, a ve společnosti je vlastně lepší trpět nedostatkem ‚mužných sil‘, než mít na nepatřičném místě v nevhodnou dobu erekci, přece jenom to muže bolí. I když to nebolí. A pak tito zkouší ledacos, jenom aby to bylo lepší, aby jim jejich potence ještě nějakou dobu vydržela.

Ovšem touhy ani modlitby nepomáhají. A ani na babské rady, jež se dají často vyslechnout, se moc spoléhat nedá. A proto nakonec přichází ke slovu věda. A medicína.

erotické vzrušení

Když už mužům nestačí to, čím je obdařila příroda a osud, mohou pomoci i generika viagra. Jak jenom je právě taková pomoc často vítaná! Stačí přece spolknout pilulku a zázraky se stávají skutečností. I když pochopitelně nejde o žádný zázrak, ale vlastně o vedlejší účinek, který tu na rozdíl od jiných případů lidem neškodí, ale pomáhá. I když se samozřejmě ví, že i takový přípravek může být nebezpečný, a proto by měl pocházet nejlépe z rukou lékaře.

Díky takovému afrodiziaku je muž mužem skutečně i tehdy, kdy už by jím jinak rozhodnutím přírody neměl být. A může si tak i nadále užívat to, co je pro něj od puberty často tím nejdůležitějším, na čem lpí víc než na čemkoliv jiném.