Mobilní domy za hubičku

Kvalitní bydlení nemusí být nutně z cihel a panelu, ale existují i jiná řešení. Pokud nemáte dostatek peněz na stavbu domu, ale máte alespoň pozemek, tak máte částečně vyhráno. Stavba rodinného domu je v dnešní době velký přepych a je tak dobré vsadit na levnější verzi. Pokud jste nikdy neslyšeli o mobilních domech, tak zpozorněte. Mobilní domy teď přicházejí na trh se stále atraktivnějšími modely, které Vás ohromí na první pohled. Tyto domy jsou vhodné jak pro mladé, tak pro starší generace a můžete si vybrat, zda chcete mít mobilní dům celoroční, či sezónní.

Lavaro House

U mobilních domů se nemusíte bát ani o prostor, a to proto, že ho mají dost. Ve většině případů se jedná o více jak 45 metrů čtverečních, které dokonale k bydlení stačí. Vybavení a veškerý nábytek včetně elektroniky je součástí ceny a nemusíte tak vůbec nic dokupovat. Mezi velice zajímavý mobilní dům patří Lavaro House Karin Nr.280 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1626/, který má nádherné přírodní obložení. Zapomenout bychom nemohli ani na vkusné LED osvětlení a elektrické topení, které je taktéž v ceně.

Lavaro House

Pokud se vydáte na jednu z jejich prodejen, tak se dopředu přesvědčte, že mobilní dům mají na dané pobočce skladem. Pobočky jsou rozdělené po celé České republice tak, abyste nemuseli jezdit daleko. Najdete je tak v Hradci Králové, Praze a také Brně. Na internetových stránkách se můžete do mobilního domu podívat díky fotografiím, kterých je u každého domu nespočet. Pokud by Vám to však nestačilo, tak stačí vyrazit do prodejny. Nebojte se na všechny Vaše otázky zeptat prodejce, který Vám rád ve všem poradí. Doprava a usazení domy je v režii prodejce, a tak nemusíte mít strach, že byste špatně připravili pozemek, či že byte nesehnali nadměrnou dopravu pro náklad. Tudíž si stačí vybrat mobilní dům a jenom čekat, než ho k Vám dovezou a usadí.