Práce se stroji

Byla jsem opravdu hodně naštvaná, když mého přítele vyhodili z práce. Na tom by sice nebylo nic špatného, pokud by ji za to přítel nemohl sám, že ho vyhodili z práce. Přítel totiž do práce přišel opilý a taky byl drzý a taky agresivní. A bylo mi opravdu stydno a úplně to byl velký trapas, protože jsem se za přítele hodně styděla. Navíc on v té práci pracoval asi čtyři měsíce, což bylo ještě horší. A vedoucím mu udělal můj strejda. Bylo mi opravdu trapně a já jsem si říkala, s kým to vlastně žiji pod jednou střechou, že u sebe nechávám takového člověka, jako je můj přítel. Vy si možná říkáte, že každý člověk jednou šlápne vedle.

Práce ve firmě je precizní.

To je sice pravda, ale vezměte si, že mému příteli tohle se už stalo podruhé. Minulý rok taky skončil v práci, a to hned po půl roce, protože tam taky při šel opilý a byl agresivní. Takže tohle už byla opravdu velká pohroma, takže jsem si řekla, že s tímhle přítelem skončím. Jenomže přítel mi řekl, že už má jinou práci, a to ve firmě Hro Technology a.s.. Ze začátku jsem netušila, co to znamená firma Hro Technology a.s., tak mi přítel řekl ať se podívám na jejich webové stránky hro-tech.cz, kde si najdu opravdu mnoho informací o této firmě. Tato firma se zabývá stroji a taky službami, takže když potřebujete pomoct s nějakým strojem, tak vám firma hrotech samozřejmě vždycky pomůže.

Firma pracuje se stroji.

Sice je to skvělá firma, jak jsem se dozvěděla, ale nevím, jestli mám věřit příteli, že se jeho skandály už nebudou opakovat. Opravdu už mi bylo trapně a já už bych se asi propadla do země. Nicméně do firmy hro-tech.cz přítel chodí už dva roky a zatím je to zcela bez komplikací a bez nějaké ostudy. Takže by se přítel zlepšil? Nevím, nevěřím na to, že se pánové ve středních letech takhle mění. Nicméně ale zatím všechno je v pohodě, takže si myslím, že firma Hro Technologies přítele změnila a možná tu firmu bere jako takovou mužnou silnou práci, protože ve firmě Hro Technology jsou samí muži, není to práce pro nějaké ženy.