Otevíráme půjčovnu vodáckého vybavení

Vodáctví v naší zemi navazuje na mnohaletou tradici a podporují jej v tom i úspěchy našich olympioniků na divoké vodě a mimo jiné i zfilmovaná kniha Zdeňka Šmída „Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro Ofélii“. Někteří lidé jezdí na vodu s vlastním vybavením, ale najde se poměrně velký počet těch, co si vybavení půjčují.

vodácké vybavení

Máte-li možnost provozovat vlastní půjčovnu, je docela pravděpodobné, že o vaše služby bude zájem, ovšem počítejte s tím, že jde o záležitost ryze sezónní.

Dejte o sobě vědět na Internetu

Za socialismu si vodáci veškeré vybavení přepravovali sami, protože žádné půjčovny neexistovaly, a navíc neexistoval ani Internet, takže lidé byli závislí na komunikaci pouze osobně anebo přes pevný telefon (pokud si odmyslíme psaní dopisů). Doba se však mění a spolu s ní i diametrálně odlišný způsob vyhledávání informací.

Dnes existuje poměrně rozsáhlá síť půjčoven vodáckého vybavení, ale to neznamená, že byste si půjčovnu nemohli otevřít i vy. Většina půjčoven operuje v blízkosti vodního toku a využívá k tomu i vlastní dopravu. I když se některé pobočky nachází přímo v místě vodáckých kempů, kde si lidé služby mohou objednat, spoléhají na sílu informačního toku při vyhledávání služeb na Internetu. Internet je pro tyto služby dnes nutností, neboť velký počet zájemců vyhledává půjčovny i z domova ještě před tím, než se na vodu vůbec vypraví.

web a SEO

Webové stránky svěřte raději odborníkům

Tvorbu webových stránek s případným poptávkovým formulářem svěřte do rukou specialistům PPC Profits, kteří se mimochodem postarají i o problematiku SEO www.ppcprofits.cz. Ta je zapotřebí k tomu, aby vás vyhledávače vyhodnotily jako potenciální adepty k provedení obchodní transakce a posunuly vás na první místo, případně na některé z dalších míst, ale nikoli někam dozadu, kde budete zastrčení a prakticky mimo zorný úhel vašich zákazníků.