Krása všeho


Myslíte si, že krása je pro každého ÄlovÄ›ka opravdu hodnÄ› důležitá? Pokud si to myslíte, tak vlastnÄ› tak z půlky máte pravdu. Protože logicky každý ÄlovÄ›k je jiný, každej ÄlovÄ›k je originál a každý ÄlovÄ›k má úplnÄ› jiný názor na krásu. Každý ÄlovÄ›k má také úplnÄ› jiný vkus, a pokud si myslíte, že krása je jenom, jak se líbí ÄlovÄ›k ÄlovÄ›ku, tak to také není tak úplnÄ› pravda, protože krása je úplnÄ› nÄ›co jiného. Krása také může být krása prostÅ™edí nebo krása obleÄení. Krása vlasů a podobnÄ›. Já si myslím, že mnoho lidí se mnou bude souhlasit, když si tÅ™eba Å™eknou, že krása také znamená krása barev a podobnÄ›, nebo také krása parfému. Já mám ráda parfémy, ale jsem opravdu hodnÄ› vybíravá. Parfémy si vybírám opravdu peÄlivÄ› a zjistila jsem, že se mi líbí spíše takové těžké vůnÄ› a možná spíše pánské vůnÄ›. Doma jsem mÄ›la už nÄ›kolik dámských vůní.

Milují růžové voňavé květiny.

SamozÅ™ejmÄ›, že mi také voní, ale jsou na mÄ› moc slabé. Já mám nejradÄ›ji, když jsou parfémy opravdu hodnÄ› silné a je tam hodnÄ› feromonů. Takže v poslední dobÄ› si kupuji pouze jenom pánské parfémy. V poslední dobÄ› jsem také na Vánoce dostala dva nebo tÅ™i panské parfémy, které jsou opravdu hodnÄ› silné a moc se mi líbí. Myslím si, že i vůnÄ› a nebo aroma má nÄ›co spoleÄného s krásou. JednoduÅ¡e to jde dohromady, protože pokud ÄlovÄ›k bude sám sobÄ› vonÄ›t, tak se také cítí více sebevÄ›domÄ›.

Jaké květiny se vám líbí nejvíce?

A jeho sebevÄ›domí opravdu roste smÄ›rem vzhůru. Tohle říkala pÅ™ece i Coco Chanel. Coco Chanel říkala, že žena může být obleÄená pouze jenom do parfémů a i tak bude krásná. SamozÅ™ejmÄ›, že pánové říkají, že krásná žena je nahá žena. Tohle je samozÅ™ejmÄ› pravda a chápu to, protože pánové jsou prostÄ› takoví, že chtÄ›jí mít nahou ženu. A nejlépe svou manželkou a nebo milenku. Tohle už je na každém. A jednoznaÄnÄ› krása tkví v tom, co se komu líbí a komu je co sympatické.