Aby na narozeninové oslavě nevázla zábava


Oslava narozenin, kde vázne zábava, není žádnou oslavou, ale strnulým, statickým a sevřeným konstatováním faktu, že v tento den se před dvanácti lety narodila Eva Steinerová. Takový den proběhne jako všechny ostatní v tomto týdnu, a nic zvláštního se na něm nezmění. Narozeniny bychom však měli slavit s podobným zaujetím, jako Vánoce, narození potomka je ve většině rodin vítanou událostí, a těší se na něj i prarodiče. Jak oslavu zpestřit a probudit k životu, abychom na ni vzpomínali ještě dlouho poté?

narozeninový dort

Přizvěte si na pomoc kouzelníkazábavu na oslavu narozenin vaskouzelnik.cz rozčísne klaun nebo kouzelník. Anebo oba dva v jedné osobě. Nepochybně by to dokázal svého času Jean Paul Belmondo, možná si vybavíte, jak exceloval ve filmové roli „klauna“ ve snímku „Bezva finta“. Kouzelníci dovedou zaujmout pozornost, rozveselit a rozpumpovat zábavu a pozvaní hosté se tu více uvolní a budou se chovat přirozeněji.

dárky k narozeninám

Velkou výhrou je bazén – máte na zahradě bazén? Pak nabídněte hostům možnost svléknout se do plavek. Je to další krok k větší volnosti a přirozenosti. Lidé v plavkách více odhazují zábrany a mnohým dojde, že jsme všichni stvořeni ze stejného těsta, a že bonton s kravatou a v obleku je stejně jen maska.

Na zahradě je to bezpečnější – slavit narozeniny lze v interiéru, ale tam se tu a tam něco rozbije a poškodí. Nechcete-li riskovat odřený či rozlámaný nábytek a rozbité porcelánové talíře, přesuňte se ven a uspořádejte párty tam, s jednorázovým plastovým či papírovým servisem.

Barefoot párty – v poslední době se velkému zájmu veřejnosti těší barefoot chodníčky, budované v přírodě i ve městech. Je to obdoba reflexní terapie, velmi zdravá, posilující imunitní systém a práci vnitřních orgánů a mimo jiné působící preventivně proti plochým nohám. Vyzkoušejte nabídnout na oslavě i tuto možnost, třeba to vaše pozvané hosty zaujme.